Zápasy

AMATÉRSKA SMTA LIGA V THAJSKOM BOXE

8.októbra sa konalo prvé kolo Amatérskej SMTA ligy v thajskom boxe v Novom meste Nad Váhom. Za Náš klub nastúpili dvaja bojovníci: Peter Lepiš a Kristína Várošová.

Ako prvý nastúpil medzi 16 magických lán Peter Lepiš a jeho súper bol bojovník z bratislavského Titan gymu. Peťo do bodky splnil taktiku a techniky, ktoré sme natrénovali a jednoznačne vyhral 3:0 na body. Po tomto zápase bola možnosť zápasiť ešte jeden zápas, o čom Peťo ani sekundu neváhal a nastúpil do svojho druhého zápasu, kde mu za súpera nastúpil bojovník z Carnage club Poltár. Súper mal výhodu toho, že Peťo už mal za sebou jeden zápas, čiže bol trošku vyčerpanejší. Začal sa zápas a na Peťovi nebolo vidieť žiadnu únavu z predošlého zápasu práve naopak bol nabudený a bolo na ňom vidieť chuť po víťazstve. Peťo do bodky plnil pokyny z rohu a podarilo sa mu dokonca súpera v prvom kole tvrdo zasiahnuť naskočeným direktom. Po tomto presnom údere bol jeho súper počítaný, no na 8 vstal a pokračovalo sa v boji. Nakoniec Peťo vyhral aj svoj druhý zápas na body a pripísal si tak na svoje konto dve výhry.

Ďalšia nastúpila na svoj zápas Kristína Várošová, ktorá mala za súperku bojovníčku zo žilinského klubu Diamond gym, ktorú jednoznačne porazila na body a pripísala si na svoje konto ďalšiu výhru. Chcel by som sa poďakovať všetkým ľudom, ktorí nám neustále pomáhajú. Či už sponzorom, alebo ľuďom čo nám pomáhajú v príprave alebo hoc ako formou a posúvajú nás ďalej. Ďakujeme! Ďalej chcem poďakovať všetkým, čo nám držali a držia palce.