O nás

ÚSPECHY KLUBU ASSASSIN GYM BYTČA

V Bytči Nám vyrastajú mladí šikovní bojovníci a bojovníčky. 18.6 2016 sa žiaci klubu ASSASSIN GYM BYTČA zúčastnili turnaja na majstrovstvách SR v štýle K1(kickboxing) a kickligh (light contact).Niektorí naši zápasníci sa zúčastnili tejto sútaže po prvý krát. Celkovo sa na súťaži prezentovalo asi 100 bojovníkov z celého Slovenska.

Náš Bytčiansky klub ASSASSIN GYM BYTČA reprezentovali Vanesa Puškarová, ktorá nastúpila po prvýkrát na zápas s pravidlami štýlu K1 a hneď dostala oveľa skúsenejšiu súperku, ktorá celú pyramídu vyhrala. Nevadí, ideme ďalej! Svoj 1. zápas absolvovala aj Vanesa Dvorská z ASSASSIN GYM BYTČA s pravidlami štýlu K1. Napokon sa celkovo umiestnila na treťom mieste, čo je pre súťažného nováčika obrovský úspech. „Obe dievčatá sú z Považskej Bystrice a dennodenne dochádzajú za tréningmi do Bytče, čo si ja, ako tréner, nesmierne vážim“ hovorí tréner ASSASSIN GYM BYTČA Martin Ozánik, ktorý sa tiež zapojil do súťaže a nastúpil po dievčatách ako ďalší vo svojej kategórii K1 muži do 67kg. Ako motivácia mu slúžili zraky jeho žiakov, ktorých rozhodne nesklamal, keďže sa stal majstrom Slovenska vo svojej kategórii, keď vo finále porazil svojho súpera jednoznačne, na body.

Potom sa dostali na rad naši najmladší reprezentanti- Daniel Pastoreka a Dušan Pastorek, ktorí boli nemenej úspešní. Daniel sa stal majstrom Slovenska v light kontakte a Dušan, hneď za ním, vicemajster. Obaja chlapci majú len 13 rokov. Posledná sa predviedla ich rovesníčka 13 ročná Kristína Várošová, ktorá po prvý krát okúsila iné pravidlá, ako sú v thajskom boxe. Avšak v zápasoch to vôbec nedala znať a hneď svoju prvú súperku preboxovala a tlačila od prvého kola, kde kombinácie zakončovala parádnym a presným kopom na hlavu. Súperka to len tak-tak ustála do konca, pričom bola oproti Kristínke, oveľa skúsenejšia a o nejaké to kilo-dve mala navyše. Ani to Kristínu nerozhodilo a verdikt rozhodcov bol napokon jasný a jednoznačný 3:0 v prospech našej bojovníčky. Nakoniec sa Kristina stala čerstvou a najmladšou  majsterkou Slovenska a po prvýkrát takto veľkolepo reprezentovala naše mesto Bytča a klub ASSASSIN GYM BYTČA.
,, Ďakujem v mojom mene i v mene celého klubu ASSASSIN GYM BYTČA p. primátorovi Miroslavovi Minarčíkovi, mestu Bytča, mojej rodine, blízkym priateľom a všetkým ľuďom ktorí nám neustále pomáhajú napredovať a plniť si naše sny“ povedal na záver tréner Martin Ozánik.